Kolczyki, jak dobrze wiemy przeznaczone są nie tylko do uszu. Od wielu lat piercing jest modnym sposobem na wyrażanie siebie. Specjaliści od piercingu cały czas mają pełne ręce roboty. Piercing Piotrków Trybunalski, gdzie przekłujesz uszy? Piercing w Piotrkowie Trybunalskim możesz wykonać między innymi pod adresami:
- Świeża 18, 97-300 Piotrków Trybunalski
- Jarosława Daniłowskiego 5/7, 97-300 Piotrków Trybunalski
- Romana Dmowskiego 30c/lokal 1, 97-300 Piotrków Trybunalski
Piercing Piotrków Trybunalski cennik
Piercing Piotrków Trybunalski cennik, ile zapłacisz za przekłucie? Ile kosztują różne rodzaje piercingu?Oto przykładowy cennik (w cene wliczony został kolczyk):
- Standard labret - 140 zł
- Vertical labret - 150 zł
- Lowbret - 130 zł
- Medusa - 130 zł
- Vertical medusa - 150 zł
- Snakebites - 250 zł
- Angelbites - 250 zł
- Cyberbites - 250 zł
- Spiderbites - 250 zł
- Standard lobe - od 100 zł
- Transverslobe - 150 zł
- Tragus - 125 zł
- Sideburn - 170 zł
- Anti tragus - 160 zł
- Conch - 130 zł
- Industrial - od 140 zł
- Helix - 120 zł
- Anti helix - 120 zł
- Ragnar - 140 zł
- Rook - 140 zł
- Daith - 170 zł
- Tunel - 250 zł/szt
- Standard tongue - 160 zł
- Double tongue - 280 zł
- Venom - 280 zł
- Tongue web - 160 zł
- Smiley - 130 zł
- Pępek standard navel - 150 zł
- Standard nostril - 130zł
- Septum - 160 zł
- Bridge - 150 zł
- Standard eyebrow - 120 zł
- Horizontal eyebrow - 150 zł
Przekłuwanie uszu Piotrków Trybunalski
Przekłuwanie uszu Piotrków Trybunalski, jak długo goi się rana po piercingu? Gojenie piercingu zależy od miejsca przekłucia i rodzaju kolczyka:
- Zwykły piercing płatka ucha – od 1 do 2 miesięcy
- Tunele – od 4 tygodni do 3 miesięcy
- Kolczyk tragus (pojedynczy) – od 1,5 do 3 miesięcy
- Kolczyk vertical Tragus (podwójnyy) – od 1,5 do 3 miesięcy
- Anti Tragus – od 1 do 3 miesięcy
- Kolczyk conch – od 1,5 do 2 miesięcy
- Kolczyk forward Helix – od 2 do 3 miesięcy
- Kolczyk rook – 1,5 do 2 miesięcy
- Standardowy kolczyk w brwi – od 1,5 do 3 miesięcy
- Kolczyk nad brwią – od 1,5 do 2 miesięcy
- Kolczyk pod okiem – od 1,5 do 2 miesięcy
- Standardowy kolczyk w nosie – od 1 do 2 miesięcy
- Septum – od 1,5 do 2 miesięcy
- Standardowy kolczyk w ustach – od 1,5 do 2 miesięcy
- Lip Ring – od 1,5 do 2 miesięcy
- Standardowy kolczyk w języku – od 1 do 3 tygodni
- Kolczyk w pępku - od 1 do 6 miesięcy
Czy w cenie przekłucia jest kolczyk?
Czy w cenie przekłucia jest kolczyk? Tak, większość piercerów w cenę usługi wlicza już kolczyk, który zostaje założony po przekłuciu.
Ile kosztuje przekłucie Labret?
Ile kosztuje przekłucie Labret? Przekłucie Labret kosztuje zazwyczaj od 130 do 150 złotych. Każdy piercer oraz salon, w którym wykonywane jest przekłucie, może naliczać inną cenę. Warto zaznajomić się z indywidualnym cennikiem danego specjalisty przed umówieniem się na wizytę.Przekłucie labret to rodzaj piercingu, który jest umieszczany na dolnej wardze, w pobliżu środka wargi dolnej. Przekłucie labret jest zwykle umieszczane tuż pod dolną wargą, na linii środka wargi dolnej. Może być również umieszczone nieco bliżej środka wargi lub bliżej jej krawędzi, w zależności od upodobań. Do przekłucia labret stosuje się różne rodzaje biżuterii. Wybór biżuterii zależy od gustu klienta. Wykonywanie przekłucia labret powinno być przeprowadzane przez profesjonalnego piercera w higienicznych warunkach. Piercer najpierw oczyści skórę i oznaczy miejsce przekłucia. Następnie przekuje dolną wargę za pomocą specjalnej igły lub karfageny. Biżuteria jest wstawiana przez przekłuty otwór, a zatrzask lub nakrętka jest umieszczana na końcu biżuterii. ak każdy piercing, przekłucie labret wiąże się z pewnym ryzykiem zakażenia, obrzęku, podrażnienia i innych potencjalnych komplikacji. Ważne jest, aby korzystać z usług profesjonalnego piercera, który stosuje się do standardów higieny.
Ile kosztuje zrobienie kolczyka Conch?
Ile kosztuje zrobienie kolczyka Conch? Zrobienie kolczyka Conch wynosi zazwyczaj około 130 złotych. Kolczyk do concha to rodzaj biżuterii noszonej w chrząstce ucha. Kolczyki do concha są dostępne w różnych stylach i kształtach. Kolczyki segmentowe składają się z kilku segmentów połączonych ze sobą i można je nosić w concha, aby dodać wyjątkowy i efektowny wygląd. Kolczyki zakręcane lub zatrzaskowe: To kolczyki, które zakręca się lub zatrzaskuje, aby utrzymać je na miejscu w concha. Mogą być stosunkowo łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Obrączki są popularnym wyborem do concha. Mogą być noszone jako małe pierścienie lub większe, dekoracyjne obrączki, co daje wiele możliwości stylizacyjnych. Spiralne kolczyki posiadają charakterystyczny kształt spiralny i mogą wyglądać bardzo efektownie w concha.
Czy w wieku 14 lat można mieć kolczyk w pępku?
Czy w wieku 14 lat można mieć kolczyk w pępku? Jeśli chcesz zrobić kolczyk w pępku musisz mieć ukończone 16 lat i wykonać je za zgodą rodziców lub opiekuna prawnego. Oto przykładowy wymagany wiek do wykonania piercingu:
- Piercing w płatkach uszu – 8 lat
- Piercing w chrząstkach uszu – 13 lat
- Piercing w twarzy, pępeku – 15 lat
Czy trzeba mieć zgodę rodziców na kolczyk?
Czy trzeba mieć zgodę rodziców na kolczyk? Tak, każda osoba niepełnoletnia (przed ukończeniem 18. roku życia) musi posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych przed przekłuciem ciała. Piercer, który podejmie się wykonania zabiegu bez otrzymania odpowiedniej zgody, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za np. naruszenie cielesne.
Ile boli kolczyk po przekłuciu?
Ile boli kolczyk po przekłuciu? Zazwyczaj ból po przekłuciu znika po upływie 48 godzin.
Ile kosztuje przekłucie jednej dziurki?
Ile kosztuje przekłucie jednej dziurki? Przekłucie jednej dziurki w uchu kosztuje od około 80 złotych. Cena przekłucia zależy od miejsca, w którym chcemy mieć piercing. Ważny jest także sam kolczyk.
Ile tygodni trzeba nosić kolczyk po przekłuciu?
Ile tygodni trzeba nosić kolczyk po przekłuciu? Po przekłuciu ucha należy nosić kolczyk około 6 tygodni. Jeśli przekłucie było wykonane w chrząstce ucha, okres noszenia kolczyka wydłuża się do 12 tygodni.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.