Szczególnie dużo osób pojawiło się na Zielonej Plaży we Włodzimierzowie. We wtorkowy wieczór, 23 czerwca, miejsce to wypełniło się uczestnikami chcącymi wspólnie uczcić jedną z najbardziej widowiskowych letnich tradycji. Piękna pogoda sprzyjała zabawie, a frekwencja znacznie przewyższyła tę z ubiegłego roku. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów było puszczanie na wodę kolorowych, własnoręcznie wykonanych wianków.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.