Reklama

Reklama

Urząd szuka dyrektorów do miejskich placówek. Jakie są wymagania?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Dominik Zadworny

Urząd szuka dyrektorów do miejskich placówek. Jakie są wymagania? - Zdjęcie główne

foto Dominik Zadworny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Magistrat w Piotrkowie poszukuje pracowników. Ogłoszono nabór na stanowiska dyrektorów miejskich placówek. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Reklama

Urząd miasta ogłosił konkurs na stanowiska dyrektorów w piotrkowskich placówkach oświatowo-wychowawczych. Magistrat chce zatrudnić kierowników przedszkoli samorządowych nr 1 im. J. Brzechwy (ul. Henryka Sienkiewicza 7), nr 5 (Kazimierza Wielkiego 5), nr 19 (ul. Belzacka 97 d) oraz szkół podstawowych nr 2 im. K.K. Baczyńskiego (ul. Kostromska 50) i nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego (ul. Belzacka 104).

W obydwu przypadkach oferta osoby przystępującej do konkursu powinna zawierać uzasadnienie przystąpienia do naboru, koncepcję funkcjonowania i rozwoju danej placówki oraz życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej, zawierający w szczególności informację:

  • w przypadku nauczyciela - stażu pracy pedagogicznej,
  • nauczyciela akademickiego - stażu pracy dydaktycznej,
  • osoby niebędącej nauczycielem - stażu pracy na stanowisku kierowniczym. 
Oprócz tego każdy z kandydatów jest zobowiązany do przedstawienia między innymi dokumentów posiadania wykształcenia wyższego, w tym dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich lub świadectwa ukończenia studiów podyplomowych, z zakresu zarządzania.  

Dodatkowo osoba starająca się o stanowisko dyrektora nie może być skazana prawomocny wyrokiem za umyślne przestępstwo.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem, adresem zwrotnym oraz telefonem kandydata z dopiskiem "Konkurs na stanowisko dyrektora - odpowiednia nazwa placówki" w terminie 14 dni od zamieszczenia informacji o ogłoszeniu konkursu, które opublikowano 19 maja. Wymagane dokumenty trzeba dostarczyć do urzędu miasta osobiście lub listownie.

Szczegóły znajdziecie w biuletynie informacji publicznej pod tym adresem: bip.piotrków.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy