ORLEN Superliga Kobiet: Piotrcovia bez szans w Kobierzycach

Autor: | Zdjęcie: ORLEN Superliga Kobiet/Piotrcovia

ORLEN Superliga Kobiet: Piotrcovia bez szans w Kobierzycach - Zdjęcie główne

foto ORLEN Superliga Kobiet/Piotrcovia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W poniedziałkowym meczu siódmej kolejki ORLEN Superligi Kobiet 2023/2024 szczypiornistki Piotrcovii rywalizowały w Kobierzycach. Czy podopiecznym Agaty Cecotki udało się sprawić niespodziankę i pokonać trzecią ekipę w tabeli?

Zespół z Kobierzyc nowy sezon rozpoczął od sześciu zwycięstw, dzięki którym zgromadził na koncie 18 punktów. Piotrcovia miała w swoim dorobku aż o 12 punktów mniej, co było pochodną dwóch zwycięstw i aż czterech porażek. Starcie trzeciej ekipy z siódmą miało zdecydowanego faworyta, ale sport jest pełen niespodzianek, więc w Piotrkowie Trybunalskim nikt nie tracił nadziei na zdobycz punktową.

Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie jedno z czterech starć z „Kobierkami” udało się wygrać. To ostatnie na własnym terenie (27:26). W poprzednich górą były jednak rywalki (25:34, 26:31, 23:26).

Niestety w poniedziałkowy wieczór nawet przez moment piotrkowianki nie były równorzędnymi rywalkami dla zespołu z Kobierzyc. Już do przerwy przegrywały aż ośmioma bramkami (8:16). Druga połowa zakończyła się identycznym wynikiem i tym samym Piotrcovia poniosła piątą porażkę w sezonie po jednym z najsłabszych występów w ostatnich miesiącach.

KPR Kobierzyce vs Piotrcovia Piotrków Trybunalski 32:16 (16:8)
Więcej szczegółów wkrótce...

W ósmej kolejce ORLEN Superligi Kobiet 2023/2024 piłkarki ręczne Piotrcovii podejmą w hali Relax drużynę Startu Elbląg, czyli sąsiadki w tabeli. Mecz ten zaplanowano na piątek 3 listopada. Początek o godzinie 18:00.