Reklama

Pracownica piotrkowskiej komendy odznaczona medalem Prezydenta RP

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl

Pracownica piotrkowskiej komendy odznaczona medalem Prezydenta RP - Zdjęcie główne

Medal za Długoletnią Służbę | foto piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Medal za Długoletnią Służbę otrzymała jedna z pracownic cywilnych Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Znalazła się wśród 35 uhonorowanych odznaczeniem, przyznawanym przez Prezydenta RP.

Podczas uroczystego ślubowania 56 nowo przejętych policjantów, które odbyło się 7 marca na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, wyróżniono 35 pracowników cywilnych. Otrzymali oni złote Medale za Długoletnią Służbę, które są przyznawane przez Prezydenta RP.

Elżbieta Czubakowska nagrodzona Złotym Medalem

W ramach obchodów 101 rocznicy uchwalenia ustawy o państwowej służbie cywilnej w Polsce wręczono odznaczenia państwowe i resortowe. Medale „Za Długoletnią Służbę”, które są przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, otrzymało 35 pracowników cywilnych. Jeden z pracowników otrzymał Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości.

Złoty Medal za Długoletnią Służbę, za ponad 30 lat wzorowego wykonywania obowiązków, wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa otrzymała Elżbieta Czubakowska – Pełnomocnik do spraw Ochrony  Informacji Niejawnych Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Odznaczenie odebrała z rąk Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi nadinspektora Sławomira Litwina. Swojej podwładnej gratulacje złożył I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim – młodszy inspektor Rafał Rękawiecki.

- relacjonuje Dagmara Mościńska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy