reklama

Pożar w kamienicy w Piotrkowie. Mieszkańcy ewakuowani

Opublikowano:
Autor:

Pożar w kamienicy w Piotrkowie. Mieszkańcy ewakuowani - Zdjęcie główne
Autor: zdj. poglądowe

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW sobotni wieczór (27 czerwca) w piwnicy jednej z kamienic przy Al. 3 Maja wybuchł pożar. Kłęby dymu przedostały się na wyższe piętra, dlatego konieczna była ewakuacja mieszkańców.
reklama

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do służb około godziny 21:40. Do akcji skierowano cztery zastępy straży pożarnej. Na miejscu pracowali również ratownicy medyczni oraz policjanci.

Ogień pojawił się w piwnicy budynku, jednak największym zagrożeniem był gęsty dym, który zaczął rozchodzić się po klatce schodowej i docierać na kolejne kondygnacje.

– Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że wszyscy mieszkańcy ewakuowali się na zewnątrz budynku przed przybyciem służb na miejsce. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osoby. Nasze działania polegały także na zabezpieceniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru i przewietrzeniu pomieszczeń - przekazała piotrkowska straż pożarna.

Działania zakończono o godz. 22:41.

reklama

Al. 3 Maja była czasowo zablokowana

Podczas akcji ratowniczo-gaśniczej wyłączony z ruchu został fragment al. 3 Maja między pasażem Rudowskiego a ulicą Piastowską. Utrudnienia trwały do momentu zakończenia działań służb.

Dokładna przyczyna pożaru będzie wyjaśniana. Staty oszacowano na około 2 tysiące zł.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo