Samochód zjechał na przeciwległy pas
Do zdarzenia doszło 28 czerwca 2026 roku około godziny 16:00. Kierujący samochodem marki Audi z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem.
Z przekazanych informacji wynika, że auto najpierw znalazło się na pasie przeznaczonym dla pojazdów jadących z przeciwnego kierunku, a następnie wypadło z drogi.
– Kierujący samochodem osobowym marki Audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w słup energetyczny, a następnie w drzewo – przekazała piotrkowska policja.
Na razie nie wiadomo, dlaczego kierowca zjechał z właściwego pasa. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.
Droga całkowicie zablokowana
Na miejscu pracują służby, które zabezpieczają teren oraz prowadzą czynności związane ze zdarzeniem. Ze względu na uszkodzenie słupa energetycznego konieczna może być również interwencja pogotowia energetycznego.
Ulica Zalesicka jest obecnie zablokowana. Kierowcy powinni omijać ten rejon i wybierać alternatywne trasy. Utrudnienia mogą potrwać do czasu zakończenia pracy służb oraz usunięcia rozbitego pojazdu.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.