Reklama

Pan Kleks przyjedzie do Bełchatowa. Niezwykła przygoda czeka na dzieci w Galerii Olimpia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pan Kleks przyjedzie do Bełchatowa. Niezwykła przygoda czeka na dzieci w Galerii Olimpia - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
5
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Region Już niedługo, bo 27 maja, najmłodsi klienci bełchatowskiej Galerii Olimpia będą mieli niepowtarzalną okazję przenieść się w świat czarów i magii. W centrum handlowym stanie bowiem… budynek Akademii Pana Kleksa, w którym dzieci przeżyją niezwykłą przygodę pod okiem zwariowanego profesora. Sprawdź, co zaplanowano podczas wydarzenia w galerii.

„Bal bajek zostaje odwołany z powodu grożącego niebezpieczeństwa… czarny charakter grasuje w akademii”. Takim komunikatem rozpocznie się niezwykła przygoda, w którą będą mogły wyruszyć dzieci w Galerii Olimpia w Bełchatowie. W centrum handlowym powstanie strefa do złudzenia przypominająca filmową Akademię Pana Kleksa.

Dzieci w grupach liczących od 5 do 20 nowych uczniów Akademii staną przed wieloma wyzwaniami, przygotowanymi dla niech przez czarodzieja-profesora. Pierwszym z ich zadań będzie odnalezienie czarnego charakteru, przez którego bal bajek został odwołany.

- Oczom dzieci ukaże się kilka bajkowych postaci, a pośród nich jeden czarny charakter. Zadaniem dzieci będzie zlokalizowanie złej postaci oraz doprowadzenie jej do Pana Kleksa, który nałoży piegi na twarz złoczyńcy, dzięki czemu odczaruje go i czarny charakter znów będzie dobrą postacią z bajki – przekazują organizatorzy.

Po wykonaniu zadania Pan Kleks powita wszystkich, a następnie wspólnie z uczestnikami pomaszeruje w kierunku wejścia do Akademii.

W programie znalazły się m.in. ekscytujące zajęcia Kleksografii, Leczenie starych mebli oraz lekcje geografii. To jednak nie wszystko. Dzieci wspólnie wysłuchają i zaśpiewają znane piosenki z Akademii Pana Kleksa, a następnie wezmą udział w teście wiedzy o poznanych utworach, a także samej Akademii.

Na zakończenie zajęć dzieci otrzymają od Pana Kleksa kolorowe piegi oraz specjalny dyplom potwierdzający ukończenie przez nie Akademii. W planach jest jednak jeszcze więcej atrakcji.

- Przed Akademią Pana Kleksa stanie scena przypominająca kuchnię połączoną z laboratorium. Szalony kucharz na oczach widzów przeprowadzał będzie eksperymenty z wykorzystaniem dymów oraz tajemniczych mikstur Pokazy odbywać się będą co 20 minut i trwać będą około kwadransa – zapowiadają organizatorzy.

Wydarzenie zorganizowane zostanie z okazji Dnia Dziecka i z pewnością będzie nie lada gratką dla fanów świata czarów i magii. Budynek Akademii będzie można odwiedzić w sobotę 27 maja od godziny 12:00 do 18:00.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Artykuł pochodzi z portalu ddbelchatow.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE