PSZOK przy ul. Orlej zamknięty w sobotę
Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Orlej będzie nieczynny w sobotę 27 czerwca. Informacja dotyczy całego dnia.
Jak podano, decyzja ma związek z prognozowaną falą upałów w weekend. Z tego powodu punkt nie będzie obsługiwał mieszkańców.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.