Wypadek na skrzyżowaniu w Piotrkowie
W poniedziałek, 22 czerwca na skrzyżowaniu Al. Kopernika i Al. 3-Maja w Piotrkowie doszlo do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych.
– 54-letnia kierująca w wyniku zasłabnięcia wjechała na środek skrzyżowania nie ustępując pierwszeństwa przejazdu pojazdowi nauki jazdy - mówi piotrkowska policja.
Kobieta była trzeźwa. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i ratownicy medyczni.
Kierowcy musieli liczyć się z tymczasowymi utrudnieniami. To kolejne groźne zdarzenie w naszym regionie tego samego dnia.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.