reklama

Kobieta wjechała na środek skrzyżowania i zderzyła się z "elką". Groźny wypadek w Piotrkowie

Opublikowano:
Autor:

Kobieta wjechała na środek skrzyżowania i zderzyła się z "elką". Groźny wypadek w Piotrkowie - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Na SygnaleDo kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło w Piotrkowie Trybunalskim. Kobieta zasłabła za kierownicą i wjechała na środek skrzyżowania.
reklama

Wypadek na skrzyżowaniu w Piotrkowie

W poniedziałek, 22 czerwca na skrzyżowaniu Al. Kopernika i Al. 3-Maja w Piotrkowie doszlo do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

– 54-letnia kierująca w wyniku zasłabnięcia wjechała na środek skrzyżowania nie ustępując pierwszeństwa przejazdu pojazdowi nauki jazdy - mówi piotrkowska policja.

Kobieta była trzeźwa. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i ratownicy medyczni.

Kierowcy musieli liczyć się z tymczasowymi utrudnieniami. To kolejne groźne zdarzenie w naszym regionie tego samego dnia. 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo